Lemnul este ceva mai gros decât versiunea clasică a Hurricane King, oferind potențial mai mare pentru atacuri, în special de la distanță mai mare de masă. Lemnul este prezentat într-o cutie deosebită.
Straturi: 5
Greutate: 89
Tip: OFF
Nu ai niciun produs în coș.
Stoc epuizat
Lemnul este ceva mai gros decât versiunea clasică a Hurricane King, oferind potențial mai mare pentru atacuri, în special de la distanță mai mare de masă. Lemnul este prezentat într-o cutie deosebită.
Straturi: 5
Greutate: 89
Tip: OFF
880,00 lei
Lemnul este ceva mai gros decât versiunea clasică a Hurricane King, oferind potențial mai mare pentru atacuri, în special de la distanță mai mare de masă. Lemnul este prezentat într-o cutie deosebită.
Straturi: 5
Greutate: 89
Tip: OFF
Mâner | FL |
---|---|
Producător | DHS |
Model | Lemn de paletă |
Kiso-Hinoki / Texalium
DONIC a dezvoltat lama Li Ping KiTex în mod expres pentru Li Ping, un tânăr jucător al echipei naționale chineze, care este unul dintre cei care speră din China după Jocurile Olimpice 2008! Lama Li Ping KiTex este formată din straturi de lemn de înaltă calitate, cu două straturi interioare de texalium în plus. Plăcile exterioare de înaltă calitate, hinoki, precum și straturile interioare din textalum garantează rezistența, flexibilitatea și puterea.
Combinația dintre stratul interior ayous moale și stratul mijlociu kiri produce o sinteză perfectă între viteză și control. Dacă ești un atacator care, precum Li Ping, are un joc variat de topspin, te vei bucura să folosești această lamă.
SAMSONOV FORCE PRO BLACK EDITION
Fratele mic al lamei Samsonov Force Pro
Vladi Samsonov, multiplul nostru campion european și la Cupa Mondială a testat personal prototipul și a spus: „poți simți cu adevărat fiecare minge pe lamă, indiferent dacă o lovești tare sau încet”.
Prezintă o viteză excelentă și este acceptată cu o accelerație bună.
Perfect pentru jucătorii care preferă senzația, viteza și rotirea.
Știți asta: cu partea anterioară joc joc ofensiv, cu partea din spate în întregime.
Noi auzim acest lucru în fiecare zi când ne sfătuim clienții.
De aceea, am decis să construim un lemn care să se potrivească cu această orientare a jocului.
Partea anterioară este mai ofensivă și aliniată directă de o furniră de carbon mai dură, ideală pentru un joc plin de forță.
Vârfurile și fotografiile lor sunt rapide și precise, dar nu scapă de sub control.
Furnirul exterior al părții posterioare, pe de altă parte, este puțin mai moale, mai plin de suflet și, prin urmare, vizibil mai controlat.
Cu această pagină puteți menține mingea în joc de minune, blocând și tremurând emoțional, dar, de asemenea, acționați un pic mai agresiv între ele.
Datorită acestor caracteristici, CombiSpecial este, de asemenea, sfatul foarte fierbinte pentru toți jucătorii Noppenaussen și anti-doping.
Lamele TSP cu miez „inteligent”. Inima seriei Balsa patentată TSP este stratul mijlociu. Combinația straturilor elastice din fibră de sticlă cu fibrele verticale din lemn duce la o zonă de lovire rotundă și mai ales mare (punct dulce). Rezultatul este un sar extrem de precis al mingii, fără vibrații și o rată de control uimitor de mare la toate variațiile. Cea mai importantă caracteristică a sistemului Balsa este că viteza lamei poate fi variată prin reglarea grosimii miezului Balsa. (Greutate aproximativ 70 – 75 g)
Nu există comentarii încă.